HIRDETÉSEK augusztus 29-én

Augusztus 29-én, vasárnap este lezárják a Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszusra az online regisztrációs lehetőséget! Addig még regisztrálhatunk!
A NEK több programján, szentmiséin regisztráció nélkül is részt lehet venni (csupán odamenni), de akkor csak a leghátsó, nyitott szektorokba engednek majd be.

A kiemelt három szentmise:
Nyitómise – 2021. szeptember 5., Hősök tere:
16:00 – szentmise

Szentmise + gyertyás körmenet – 2021. szeptember 11., Kossuth tér:
17:00 – 21óráig

Zárómise Ferenc pápával– 2021. szeptember 12., Hősök tere
10:30 körül – a Szentatya pápamobilon üdvözli a téren és a közeli szektorokban lévőket
11:30 – szentmise

Bíboros úrnak az egész Főegyházmegye területére kiadott rendelkezése szerint szept. 5-én csak a délelőtti misék lesznek megtartva, szept. 12-én pedig a délelőtti misék maradnak el. Templomunkban ezen a két vasárnapon nem lesz szentmise. Akik egészségi állapotuk vagy állapotbeli kötelességük teljesítése miatt ezeken a napokon nem tudnak részt venni szentmisén, felmentést nyernek a misén való részvétel kötelezettsége alól.
Természetesen, aki teheti a szombati esti szentmiséken vegyen részt.

A héten elsőpéntek.

A hétköznapi szentmisék és szentségimádások rendjében nem lesz változás.

Templomunkban a szentmisék és a szentségimádások rendje változatlan.

• Gyónási lehetőségek:
    • Márton atyánál előzetes időpontegyeztetéssel,
    • Márius és Vilmos atya a szentmisék előtt gyóntat.

Isten áldását kérjük egyházközségünk minden tagjára!